PROJEKTY W EBIZNESIE

Wszystko, co dzieje się na styku prawa i internetu jest naszą pasją. Myślisz o stworzeniu aplikacji pozyskującej i przetwarzającej dane osobowe? Działasz w obszarze telemedycyny lub biometrii? Prowadzisz portal i mierzysz się z zagadnieniami hejtu w internecie lub dostępu do informacji publicznej?

Jesteśmy gotowi zmierzyć się z każdym z tych zagadnień. Lubimy wyzwania, a prawo nowych technologii jest naszą pasją. Nasz zespół tworzą radcowie prawni, adwokaci, informatycy i specjaliści ds. zarządzania ryzykiem. Interdyscyplinarny zestaw kompetencji pozwala nam skutecznie działać i prowadzić nawet najbardziej wymagające projekty.

Chętnie zaangażujemy się w przedsięwzięcia typu start up, uczestnicząc w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań i odpowiadając za obszar prawny.

Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Nikomu ich nie przekażemy i usuniemy niezwłocznie po zakończeniu konwersacji. Podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust 1 lit a rozporządzenia RODO. Administratorem danych jest Grupa Kapitałowa Północ Sp. z o.o.

Regulamin