Pakiet START

Prowadzenie sklepu czy serwisu internetowego to nie tylko troska o techniczną stronę przedsięwzięcia. Biznes w internecie to również szereg obowiązków wynikających z przepisów prawa: regulaminy, polityki prywatności, zgody marketingowe pozyskiwane od klientów i inne formalności, zależne od specyfiki serwisu.

Zaczynasz działalność w internecie? Skorzystaj z naszego pakietu startowego. W cenie 299zł otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia swojego projektu.

W skład pakietu wchodzi:

– Indywidualny regulamin serwisu.

– Indywidualna polityka prywatności.

– Treść wszystkich komunikatów i zgód pobieranych od klientów zapewniających zgodność z RODO.

– Konsultacja telefoniczna z prawnikiem – specjalistą ds. prawa internetu w zakresie uruchomienia serwisu i wdrożenia niezbędnych formalności.

– Audyt prawny strony www.

UWAGA: każdy dokument zostanie przygotowany indywidualnie, z uwzględnieniem Twojej specyfiki i potrzeb. Otrzymasz wsparcie na każdym etapie wdrożenia. Odpowiemy na każde pytanie.

Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Nikomu ich nie przekażemy i usuniemy niezwłocznie po zakończeniu konwersacji. Podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust 1 lit a rozporządzenia RODO. Administratorem danych jest Grupa Kapitałowa Północ Sp. z o.o.

Regulamin